NIJE MU SJELA IGRA HRVATA / Guardiola se 'obrušio' na Kovačića: 'Otežao nam je igru, treba znati što treba činiti'

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je za goste iz Manchestera do 65. minute, dok je Joško Gvardiol tijekom cijele utakmice ostao na gostujućoj klupi za pričuve.

1.10.2023.
13:15

Najveće iznenađenje sedmog kola engleske Premier lige je poraz Manchester Cityja, nogometaši Wolverhamptona pred svojim su navijačima slavili 2-1.

SMIJEŠAK ZA NASLOVNICE /

Mateo Kovačić osvaja Englesku: 'Donio je Cityju nešto posebno. Vrstan igrač...'

City je time upisao drugi poraz u nizu i drugi poraz ovog tjedna. Prije nekoliko dana je poražen kod Newcastlea 0-1 u susretu Liga kupa. Isto tako, do ovog poraza imao je savršenih šest pobjeda u šest ligaških utakmica.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo

Wolverhampton je poveo u 13. minuti kada je vlastitu mrežu pogodio Ruben Dias. Izjednačio je City u 58. minuti kada je za 1-1 zabio Argentinac Julian Alvarez, ali kratko su gosti uživali na mogućem putu prema preokretu. U 66. minuti je južnokorejski nogometaš Hee-Chan pogodio za 2-1 nakon nekoliko pogrešaka u nizu gostujuće obrane.

Trener Pep Guardiola komentirao je igru Vatrenog: "Nismo dobro napadali. Nedostajalo nam je tečnosti u prijenosu lopte i zato smo se mučili u tranzicijskim akcijama. Kad se protivnici dobro brane, Kovačić i Ruben moraju napadati centralne braniče, a oni to nisu radili. Otežali su nam igru. Moji igrači znaju što trebaju činiti."

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo