GRIEZMANN SPASIO BARCELONU BLAMAŽE: / Niželigaš namučio katalonskog giganta u osminu finala; Rakitić igrao čitavu utakmicu

Ibiza dobro namučila španjolskog velikana

22.1.2020.
21:40

Nogometaši Barcelone izborili su plasman u osminu finala Kupa Kralja nakon što su na gostovanju pobijedili trećeligaša UD Ibizu sa 2:1, a pobjednički pogodak zabio je Antoine Griezmann u sudačkoj nadoknadi. Ibiza je dobro namučila španjolskog velikana. Domaćin je poveo u devetoj minuti golom Pepa Caballe i držao je prednost sve do 72. minute kada je Griezmann izjednačio.

RAKITIĆ DONIO ODLUKU, ALI U BARCI RAZMIŠLJAJU DRUGAČIJE: /

'Samo bi zbog ta tri kluba mogao otići s Camp Noua'

Griezmann zabio za pobjedu

Kada se već činilo kako će susret otići u produžetak, francuski napadač je na sjajnu asistenciju Jordia Albe svojim drugim golom donio pobjedu Barceloni. Ivan Rakitić je odigrao cijeli susret, dok je Lionel Messi dobio poštedu.