TORPEDIRANJE / Davljenik pregazio izravnog konkurenta za ostanak u La Ligi. Utrpao im 6 komada u gostima

Granada je sa 34 boda izašla iz zone ispadanja i zasjela na 16. poziciju

7.5.2022.
17:00

Igrači Granade napravili su u subotu veliki korak ka opstanku u elitnom razredu španjolskog nogometa svladavši kao gosti Mallorcu s uvjerljivih 6-2 (1-1).

Doveo goste u vodstvo

Suarez je goste doveo u vodstvo već u 6. minuti, da bi u 28. minuti izjednačio Sevilla. Escudero je u 46. minuti ponovno doveo Granadu u vodstvo, a na 3-1 je povećao Puertas u 55. minuti. Raillo je u 58. minuti doveo Mallorcu opet na gol zaostatka, da bi uvjerljivu pobjedu gostima donijeli dvostruki strijelac Molina (69, 90) i nekadašnji igrač zagrebačke Lokomotive, albanski reprezentativac Myrto Uzuni (78).

GRANDE LUKA /

Modrić je nešto posebno: 'Ovo sam čekao'

Granada je sa 34 boda izašla iz zone ispadanja i zasjela na 16. poziciju. Dva boda iza momčadi iz Andaluzije nalaze se Mallorca i Cadiz, koji ima utakmicu manje. Najugroženiji u borbi za opstanak su Levante (29 bodova) i Alaves (28).

Myrto Uzuni bivši igrač Lokomotive, danas Granade koji je poentirao protiv Mallorce.

Danas još 4 utakmice

U subotu su na rasporedu još četiri utakmice u kojima se sastaju: Athletic - Valencia (16.15 sati), Celta - Alaves, Cadiz - Elche (obje u 18.30) i Betis - Barcelona (21.00).

Španjolska - 35. kolo
Mallorca - Granada 2-6 (Sevilla 28, Raillo 58 / L. Suarez 6, Escudero 46, Puertas 55, Molina 69, 90, Uzuni 78)