POGLEDAJTE GOLOVE / Građani na koljenima, Nijemci ih šokirali i bacili u ponor: Joško Gvardiol trčao 'kao navijen', ali uzalud

Manchester City nakon prvog poluvremena protiv Leipziga ima zaostatak od dva pogotka

28.11.2023.
22:26

U 4. kolu Lige prvaka aktualni europski prvak Manchester City na svom terenu igra protiv njemačkog Leipziga i na odmor je otišao sa zaostatkom 2:0.

KAOS /

Krš i lom na utakmici Lige prvaka: Na tribini istaknuli zastavu koju nisu smjeli i uslijedio je navijački rat

KAOS /

Oba gola postigao je Lois Openda, kojega nije uspio zaustaviti hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol koji je protiv svog bivšeg kluba krenuo od 1. minute.

Prvo je u 13. minuti Openda pobjegao Rubenu Diasu i rutinski zabio, a u 33. minuti je naš Joško pretrčao petesetak metara i stigao pred njega, no nije imao nikakve šanse. Pogotke možete pogledati OVDJE.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na RTL Kockici. Ako niste u mogućnosti gledati na televiziji, SP možete ugledati uživo i na platformi Voyo, gdje god se nalazili.