GOLMAN VERONE JEDNOM JE REČENICOM NATJERAO ZLATANA DA PROMAŠI PENAL: / Nakon utakmice otkriveno što mu je rekao

9.11.2020.
9:06

U posljednjem susretu sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan i Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić su na San Siru odigrali 2:2, nakon što su gosti vodili 2:0.

Verona je bila korak do velike pobjede, no domaćin je izjednačio golom Zlatana Ibrahimovića u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Iako je Ibra bio na kraju junak Milana jer nije dozvolio da njegova momčad izgubi kod kuće, u 66. minuti promašio je kazneni udarac, a iza svega stoji vrlo zanimljiva priča.

'Sljedeći ću prepustiti'

Zlatan je promašio i jedan penal prije toga, golman Verone Silvestri dobacio mu je tu činjenicu prije nego je Zlatan pucao s bijele točke.

"Nisi li promašio i zadnji put?", upitao ga je vratar Verone.

Šveđanin priznao nakon utakmice.

"Nije bio u krivu, promašio sam penal i prije toga. Sad sam opet promašio i prepustit ću sljedeći Kessieu. Mislim da će tako biti najbolje", rekao je nakon utakmice Zlatan. Njegov promašaj možete pogledati OVDJE.

HRVATSKI HIT-TRENER IMAO JE 'NA KONOPCIMA' NAJBOLJU MOMČAD SERIE A: /

'Juve neće tako lagano uzeti naslov, Milan je fantastičan'

Milan zadržao prvo mjesto

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za Milan u drugom poluvremenu. Za goste je do 64. minute igrao Nikola Kalinić, dok Ivor Pandur nije nastupio.

Na ljestvici Serije A vodi Milan sa 17 bodova, Sassuolo ima 15, a Napoli je treći sa 14 bodova, koliko ima i Roma. Juventus i Atalanta imaju po 13 bodova.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.