GOLIJADA ATALANTE U GOSTIMA: / Pašalić minutu nakon ulaska upisao sjajnu asistenciju

Muriel je u 77. minuti postigao treći pogodak za Atalantu, na asistenciju hrvatskog reprezentativca Marija Pašalića

9.5.2021.
18:41

Nogometaši Atalante svladali su na gostovanju Parmu s 5-2 (1-0) u utakmici 35. kola talijanske Serie A i trenutačno zasjeli na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Malinovsky (12) i Pessina (52) su donijeli dva gola prednosti gostima. Muriel je u 77. minuti postigao treći pogodak za Atalantu, na asistenciju hrvatskog reprezentativca Marija Pašalića, koji je ušao samo minutu prije toga.

Muriel je bio strijelac i u 86. minuti, a konačnih 5-2 postavio je Mirančuk u trećoj minuti sučevog dodatka. Za Parmu su strijelci bili Brunetta (78) i Sohm (88).

Sve golove s utakmice, kao i Pašalićevu asistenciju, možete pogledati OVDJE.