GOLČINA ZA PAMĆENJE: / Prvim pogotkom u karijeri postao internetski hit!

Tijekom vikenda je odigrana gomila odličnih utakmica u najjačim europskim nogometnim ligama, ali vjerojatno najljepši pogodak nam dolazi iz Danske.

20.3.2016.
15:00
Screenshot

Sønderjyske je u 22. kolu pred svojim navijačima pobijedio Midtjylland s 3-2 i to nakon velikog preokreta u drugom poluvremenu. Gosti su, naime, već u 21. minuti poveli s 2-0, a domaćin se probudio tek u nastavku.

Veliki preokret

Nicolai Madsen je s dva pogotka donio Sønderjyskeu izjednačenje, a pobjednički je pogodak postigao Mikkel Hedegaard u 70. minuti. Bila je to prava majstorija: gosti su pokušali otkloniti opasnost, ali lopta je došla do Hedegaarda koji je s gotovo 30 metara udaljenosti opalio iz poluvoleja i efektno pogodio za pobjedu.

Cijelu priču još ljepšom čini podatak da je 19-godišnjem talentiranom nogometašu ovo bio prvi profesionalni pogodak u karijeri.