FANTASTIČNA FORMA / Girona 'gazi' i ne misli stati: Sjajnom pobjedom u golijadi do trećeg mjesta

Nastavili su nizati odlične rezultate na početku nove sezone, pobijedili su na gostovanju Granadu sa 4-2

18.9.2023.
23:31

Nogometaši Girone pobijedili su na gostovanju Granadu sa 4-2 u susretu petog kola španjolskog nogometnog prvenstva probivši se na treću poziciju Primere.

'TVRDA' UTAKMICA /

Mori tek 10 minuta u klasičnom talijanskom remiju Verone i Bologne

Nogometaši Girone nastavili su nizati odlične rezultate na početku nove sezone. U susretu petog kola momčad koju vodi Michel je na gostovanju pobijedila Granadu sa 4-2 upisavši i četvrtu pobjedu ove sezone uz jedan remi.

Nakon petog kola samo su Real Madrid, Barcelona i Girona i daje bez poraza.

Gosti su poveli u 22. minuti golom Viktora Cigankova. U 31. minuti je Savio povisio na 2-0, a fantastično poluvrijeme trećim golom u 34. minuti okrunio je David Lopez.

Domaćin je smanjio u 63. minuti preko bivšeg nogometaša zagrebačke Lokomotive Myrta Uzunija, a susret je ponovo zakomplicirao Lucas Boye smanjivši u 85. minuti na 2-3.

Granada je jurnula po izjednačenje, no sve nade domaćina u remi je uništio četvrti pogodak Girone, a strijelac je u 89. minuti bio Yan Couto.

Girona je s nova tri boda skočila na treće mjesto Primere sa 13 bodova koliko ima i drugoplasirana Barcelona, dok je u vodstvu Real Madrid s dva boda više.

Granada je na 18. poziciji s tri boda, a zadnja dva mjesta drže Las Palmas (2) i Almeria (1).