GDJE JE NESTAO? / Ne biste vjerovali zbog čega je prekinuta utakmica novog Caktševog kluba

Izuzetno neobične scene stižu s prijateljske utakmice između ruskih prvoligaša Amkara iz Perma i Rubin Kazana, a za njih je zaslužan okvir vratiju koji se maknuo sa svoje uobičajene pozicije.

15.2.2016.
14:55
screenshot/youtube

Taj je susret odigran pod lošim vremenskim uvjetima, a igračima je najviše smetao snažan vjetar koji je u jednom trenutku u prvom poluvremenu tako jako puhao da je pomaknuo gol Rubina s njegovog mjesta. No, taj je problem ubrzo riješen jer su nogometaši vratili vrata na svoju uobičajenu poziciju.

Gol Caktaša

Utakmica je, inače, završena 1-1, a Rubin je poveo golom hrvatskog napadača Mije Caktaša koji je zabio u 29. minuti. Amkar je poravnao zahvaljujući golu Alexandra Salugina u završnici.