FULHAM IZBORIO FINALE DOIGRAVANJA ZA ULAZAK U PREMIER LIGU: / Za povratak u prvoligaško društvo borit će se s Brentfordom

Ključna utakmica igrat će se sljedećeg utorka na Wembleyu

30.7.2020.
23:05

U finalu doigravanja za plasman u prvu englesku nogometnu ligu igrat će Brentford i Fulham, nakon što je Brentford još u srijedu u polufinalu izbacio Swansea City s ukupnih 3-2, u četvrtak je i Fulham s ukupnih 3-2 nadigrao drugi klub iz Walesa Cardiff City.

LUDNICA NA OTOKU, BILIĆ IZBORIO PREMIER LIGU: /

Legenda Vatrenih u dramatičnoj završnici prvenstva odvela WBA među elitu

U uzvratu igranom na Fulhamovu Craven Cottageu Cardiff City je pobijedio sa 2-1 (1-1), ali to mu nije bilo dovoljno da nadoknadi 0-2 zaostatak iz prvog dvoboja igranog prije tri dana.

Okršaj na Wembleyju

Cardiff je poveo preko Nelsona u 8. minuti, on se najbolje snašao u petercu domaćih nakon udarca iz kuta, ali samo minutu potom Kebano je poravnao nakon odličnog proigravanja Reida. Prekid početkom nastavka donio je novu prednost gostima, u 47. minuti najspretniji pred vratima domaćih nakon auta bio je Tomlin.

Iako su oba sastava do kraja dvoboja imala niz odličnih prilika, rezultat se više nije mijenjao pa će Fulham u utorak na Wembleyu imati priliku vratiti se u društvo najboljih iz kojega je ispao u svibnju prošle godine.