[FOTO] REBIĆA UNIŠTAVAJU ZBOG KUNG-FU POTEZA: / Pogledajte kako navijači na društvenim mrežama sprdaju Vatrenog

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić isključen je u 17. minuti susreta zbog nesmotrenog starta na Danilu

13.6.2020.
11:12

Nogometaši Juventusa prvi su finalisti Talijanskog kupa nakon što su u uzvratnom polufinalnom dvoboju na svom stadionu odigrali 0-0 protiv Milana. Kako je prvi susret igran još u veljači u Milanu završio rezultatom 1-1, Juventus se plasirao u finale zbog pogotka u gostima.

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić isključen je u 17. minuti susreta zbog nesmotrenog starta na Danilu. Nakon što je Cristiano Ronaldo iz kaznenog udarca pogodio vratnicu, igrači Milana su uspjeli izbiti loptu iz svog 16-erca, a Rebić je u želji da još dalje odbije loptu od svog gola nogom u rame pogodio suparničkog igrača Danila koji je želio vratiti igru u gostujući kazneni prostor. Sudac utakmice Orsato Rebićevu je nesmotrenost kaznio izravnim crvenim kartonom.

ESCLUSIVA MILAN - 12 Giugno 2020 - Torino (Italia) Sport Calcio A.C. Milan- Stagione 2019-2020 - Semi Finale di ritorno Coppa Italia - Juventus vs Ac Milan ( Allianz Stadium ) Nella Foto: Ante Rebic espulsione

EXCLUSIVE MILAN - June 12 , 2020 Turin ( Italy ) Sport Soccer A.C. Milan- Season 2019-2020 - Italian Cup , semi final - Juventus vs Ac Milan ( Allianz Stadium ) In the pic: Ante Rebic red card,Image: 530833201, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no