[FOTO] NEVJEROJATNE SCENE NA UTAKMICI SLAVNOG KLUBA: / Nogometaši gurali hitnu pomoć s terena

Braga je protiv Porta u dramatičnoj utakmici do izjednačenja stigla na samom kraju utakmice, u 12. minuti sudačke nadoknade

11.2.2021.
9:43

U prvoj utakmici polufinala portugalskog Kupa Braga je na svojem terenu odigrala 1:1 s Portom.

[VIDEO] RAKITIĆ POTEZOM NAKON GOLA BARCELONI POKAZAO KAKAV JE ČOVJEK I SPORTAŠ: /

'Naravno da sam bio sretan, ali...'

Porto je poveo u devetoj minuti pogotkom Mehdija Taremija, a Braga je do izjednačenja stigla na samom kraju utakmice, u 12. minuti sudačke nadoknade preko Fransérgija.

Grubost i nervoza

Utakmicu je obilježila jako gruba igra i nervoza s obje strane, a sudac je podijelio osam žutih kartona i siključio dva igrača Porta.

U drugom poluvremenu utakmice, Porto je mogao povećati prednost, dobra prilika se tvorila Luisu Diazu, no branič Brage David Carmo bacio se na loptu, spriječio pogodak, ali i teško se ozlijedio.