[FOTO] NE PAMTIMO KADA SMO VIDJELI OVAKO NEŠTO U PRVOJ HNL: / Rijeka se pohvalila neuobičajenim potezom svoje zvijezde

U 51. minuti pri rezultatu 1:1 Menalo je bio u situaciji da zabije pogodak za vodstvo svoje momčadi, ali umjesto toga izbio je loptu izvan terena

16.2.2021.
19:53

Rijeka se na svojem službenom Facebook-kanalu pohvalila nesvakidašnjim potezom svoje zvijezde. Naime, bosanskohercegovački reprezentativac, Luka Menalo, istaknuo se fair play potezom na utakmici s Istrom (1:1), koji je mnogima promakao.

U 51. minuti pri rezultatu 1:1 Menalo je bio u situaciji da zabije pogodak za vodstvo svoje momčadi, ali umjesto toga izbio je loptu izvan terena. Napravio je to zbog toga što se u prethodnoj akciji igrač istre Šutalo srušio na teren i previjao od boli.

Kada je Menalo vidio da se igrač Istre neće moći pridići i nastaviti s utakmicom, odlučio je izbiti loptu, a bio je u vrlo izglednoj situaciji i mogao je zabiti ili proigrati suigrača koji bi također bio u go-šansi. Menalov potez odmah su prepoznali igrači Istre i čestitali mu na terenu, a sada se time pohvalio i klub.