BRAVO MAJSTORE! / Nova maestralna predstava 'Haladone': Pogodak i asistencija u velikoj pobjedi osigurali su mu titulu igrača utakmice

Pokazuje klasu

10.11.2023.
22:06

Fortuna Sittard vratila se na pobjednički kolosijek nakon što u posljednjih šest utakmica nije uzela puni plijen. Glavnu ulogu u novom trobodu momčadi iz Sittarda imao je Alen Halilović.

SVI SU TO VIDJELI /

Strahonja potvrdio kako je Dinamo žestoko oštećen krivim sudačkim odlukama u Plzenu

''Haladona'' je već u 6. minuti asistirao Guthu za vodeći pogodak, a u 25. minuti Robberechts je povećao vodstvo na 2-0.

Potpunu dominaciju u 32. minuti pogotkom je okrunio Alen Halilović, a to mu je bio drugi pogodak ove sezone, kao i druga ligaška asistencija.

Osim pogotka i asistencije, bio je stopostotan sa driblinzima i dugim loptama, a gotovo savršen bio je i u osvajanju duela. Za 77 minuta provedenih na terenu Sofascore ga je ocijenila sa 8.9, a pobjedu njegove momčadi praktički je u 40. minuti osigurao Sierhuis.

Počasni pogodak za goste, a ujedno i konačan rezultat utakmice, postavio je Engels u 89. minuti. Završilo je 4-1.