FIRMINO DONIO TRI BODA 'REDSIMA': / Kad Klopp napravi ovu kombinaciju s Lovrenom, Liverpool ne gubi utakmice

Nogometaši Liverpoola upisali su minimalnu pobjedu u gostima kod West Bromwich Albiona, golom Firmina u 45. minuti slavili su s 1:0 u 33.

16.4.2017.
16:41

Bila je to prva pobjeda Liverpoola na stadionu The Hawthorns nakon pet godina.

Brazilski napadač iskoristio je ubacivanje Lucasa i u prvoj minuti sudačke nadoknade na kraju 1. poluvremena glavom zatresao mrežu vratara Fostera.

Milner i Moreno promašivali

U nastavku susreta James Milner je mogao povisiti na 2-0, ali je iz neposredne blizine prebacio gol.

Najbolju priliku za izjednačenje WBA je imao u 80. minuti kada je Matt Phillips izbio sam ispred Simona Mignoleta, ali je belgijski vratar sjajno reagirao.

U posljednjim trenucima susreta Liverpool je mogao potvrditi pobjedu, ali je Alberto Moreno sa 40-tak metara promašio prazan gol.

Lovrenu 90 minuta

U Kloppovoj momčadi svih 90 minuta odradio je Dejan Lovren. Zanimljiv je statistički podatak o stoperskoj kombinaciji Lovrena i Joela Matipa. S njima dvojicom u sastavu, Liverpool ove sezone nije izgubio još ni jednu utakmicu!

Liverpool preskočio City

Ovom pobjedom Liverpool je preskočio Manchester City i sada je treći sa 66 bodova, dva više od Cityja.

U vodstvu je Chelsea sa 75 bodova, dok je Tottenham na drugoj poziciji sa 71 bodom.

Večeras je na rasporedu derbi kola, ogled Manchester Uniteda i Chelesa.