FANTASTIČNI AGUERO DONIO NOVU POBJEDU CITYJU: / Četiri gola čudesnog Argentinca i tri asistencije De Bruynea u razbijanju Leicestera

Manchester City došao je tako do 22 pobjede u prvenstvu i ispred drugoplasiranog Manchester Uniteda ima 16 bodova prednosti

10.2.2018.
20:25

VLAŠIĆ PONOVNO NI BLIZU PRVOJ MOMČADI: Everton uvjerljiv protiv Palacea, vratara Brightona heroj dana

VLAŠIĆ PONOVNO NI BLIZU PRVOJ MOMČADI: /

Everton uvjerljiv protiv Palacea, vratara Brightona heroj dana

Manchester City na svom je stadionu uvjerljivo slavio protiv Leicestera sa 5-1. Glavni junak velike pobjede je Sergio Aguero koji je u drugom poluvremenu zabio čal četiri gola (48., 53., 77. i 90. minuta), a jedan gol dodao je Raheem Sterling koji je mrežu gostiju načeo već u trećoj minuti utakmice. Jedini gol za lisice zabio je Jamie Vardy u 24. minuti za 1-1 što je i bio rezultat na poluvremenu.

Valja istaknuti i sjajnu partiju Belgijca Kevina De Bruynea koji je danas upisao tri asistencije. Otkad je debitirao za Werder Bremen u kolovozu 2012. godine, De Bruyne je podijelio 77 asistencija što je najviše u tom razdoblju. Prvi iza njega je Lionel Messi sa 76.

Sergio Aguero je četvrti igrač u povijesti koji je uspio zabiti barem 20 golova u engleskom Premiershipu četiri sezone za redom. Dosad je to za rukom pošlu Alanu Sheareru, Thierryju Henryju i Harryju Kaneu.

Manchseter City došao je tako do 22 pobjede u prvenstvu i ispred drugoplasiranog Manchester Uniteda ima 16 bodova prednosti.