KAKAV LIK / Fabinho je prilikom proslave ispao glup i umalo se potrgao. Ne pokušavajte ovo doma

Fabinho prilikom proslave gola protiv Benfice umalo ispao glup i potrgao se

6.4.2022.
6:54

Zanimljiva situacija dogodila se jučer u Lisabonu. Naime, Fabinho je prilikom proslave gola Liverpola za 1-0 (Ibrahim Konate) u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka protiv Benfice ispao smiješan, jer se umalo potrgao zapevši za travu prilikom akrobacije, a samo je htio kopirati svog suigrača i ispasti coool, faca, što god... Naime, nakon gola igrači trenera Jurgena Kloppa, naravno, proslavili su pogodak tako što su otrčali u kut terena.

NEVJEROJATNO /

Pa kako je to Simeone odlučio igrati? Dva igrača Cityja u prvom poluvremenu imala više dodavanja nego cijela momčad Atletica

Branič Konate uklizao je na koljenima, a isto je potom pokušao učiniti Fabinho. Međutim, brazilskom nogometašu baš i nije uspjelo kopiranje suigrača, već je dosta snažno udario o travnjak i potom se prevrnuo. OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Nogometaši Liverpoola načinili su veliki korak prema plasmanu u polufinale Lige prvaka nakon što su u prvom susretu četvrtfinala u Lisabonu pobijedili Benficu sa 3-1.

Golove za "Redse" zabili su Ibrahima Konate (17), Sadio Mane (34) i Luis Diaz (87), dok je pogodak za portugalski sastav zabio Darwin Nunez (49). Uzvratni susret je 13. travnja na Anfieldu.