EVO KAKO SU FANOVI DOŽIVJELI MODRIĆEVU PREDSTAVU: / 'Dajte mu Zlatnu loptu. I s 35 godina je bolji nego bilo koja verzija Gerrarda'

Na društvenim mrežama nižu se hvalospjevi na račun kapetana hrvatske reprezentacije

14.2.2021.
20:04

U derbiju 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Valenciju sa 2-0 vrativši se na drugo mjesto Primere. Bila je to treća uzastopna pobjeda "Kraljevskog kluba", a golove su zabili Karim Benzema (12) i Toni Kroos (42).

VATRENI NIKADA PRIJE NIJE DOBIO OVAKVE POHVALE: /

'Ni Messi, ni Suarez. Nitko ne igra La Ligu poput Luke Modrića'

U akciji za drugi Realov pogodak sudjelovao je i LukaModrić. Kapetan hrvatske reprezentacije sjajno je uposlio Lucasa Vazqueza, a ovaj produžio do Kroosa koji je zabio s ruba kaznenog prostora.

Za Marcu najbolji

Real je u 61. minuti zabio i treći gol, no pogodak Ferlanda Mendyja je nakon pregleda video snimke poništen zbog zaleđa. Mendy je bio blizu gola i u 78. minuti, no golman Jaume Domenech je sjajno reagirao i obranio njegov udarac.

Luka je na terenu proveo 79. minuta, a umjesto njega u igru je ušao Isco. Koliko je dobro odigrao govor i oduševljenje Marce - 'Ni Messi, ni Suarez. Nitko ne igra La Ligu poput Luke Modrića’. Tim su naslovom porpatili njegov nastup. aosim medija i stručnjaka dosta toga o Modriću rekli su fanovi na društvenim mrežama.