ENGLEZI POKRENULI ISTRAGU PROTIV SLAVENA BILIĆA: / Objavljeno za što ga sve terete i kakvu bi kaznu mogao zaraditi

Incident se dogodio nakon kraja prvog poluvremena utakmice između Bilićevog WBA i Evertona

22.9.2020.
14:38

Hrvatski trener Slaven Bilić, koji trenutno vodi engleski WBA, udaljen je s klupe svoje momčadi u utakmici prošlog kola Premielige (porazu od Evertona (2:5)) zbog prigovora sucu Mikeu Deanu.

JOŠ UVIJEK PLJUŠTE REAKCIJE NA ISKLJUČENJE SLAVENA BILIĆA: /

'On je je najarogantnija budala koju ćete ikad vidjeti'

Nakon što je Everton u 45. minuti poveo s 2-1 golom Jamesa Rodrigueza, u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena još je i branič WBA Kieran Gibbs isključen zbog udaranja Jamesa Rodrigueza, a kada je sudac Dean dosudio odlazak na odmor, Bilić mu je prišao i jasno dao do znanja kako je nezadovoljan njegovim dijeljenjem pravde.

“Pogledaj faul… Daj pogledaj faul. Pa drugi put će nas ubiti, ma daj”, čulo se kako Bilić govori sucu, a nakon što mu je ovaj pokazao crveni, bivši hrvatski izbornik se okrenuo uz sočno “ajde u pi*ku materinu”.

Nedolično ponašanje

Bilić je tada udaljen s klupe, a sada bi stvari za njega mogle postati još gore. U utorak je, naime, Engleski nogometni savez objavio da je Bilić optužen za nedolično ponašanje tijekom te utakmice.

Slaven Bilić i Mike Dean

"Menadžer WBA je nakon kraja prvog poluvremena ušao na teren ponašajući se i koristeći rječnik koji se karakteriziraju kao nedolično ponašanje", stoji u objavi engleskog FA-a.

Ako istraga dokaže da se bilić neprimjereno ponašao, može dobiti zabranu vođenja ekipe u dvije sljedeće utakmice.