NESTVARNO DOSTIGNUĆE / Superstar kojeg su platili 100 milijuna eura srušio rekord Marija Mandžukića u Bayernu

Kane je u subotu postao prvi nogometaš prvi koji je postigao šest golova u prvih pet mečeva Bayernove karijere

24.9.2023.
8:47

Nogometaši Bayerna su u subotu svladali Bochum u Munchenu s čak 7-0 i zasjeli na vrh ljestvice. Bayer Leverkusen, koji je prije ovog kola imao isti broj bodova, u nedjelju će igrati protiv Heidenheima.

KAPA DO PODA, MAJSTORE /

Bravo, Krama: Sjajni Andrej Kramarić prvo izborio penal pa neobranjivo zabio za vodstvo Hoffenheima

Obrana Bochuma bila je zahvalna meta nogometaša Bayerna koji su protivničku mrežu napunili već u prvom poluvremenu, a strijelci su bili Eric Maxim Choupo-Moting, Harry Kane, Matthijs de Ligt i Leroy Sane.

Kane je u drugom poluvremenu zabio iz jedanaesterca i postavio novi klupski rekord - postao je prvi koji je postigao šest golova u prvih pet mečeva Bayernove karijere. Na 6-0 povisio je Mathys Tel, a Kane je u 88. minuti dodao sedmi pogodak i svoj treći za prvi "hat-trick" u Bundesligi.

Kane je ovim rekordom srušio rekord koji su do sada držali Mario Mandžukić, Gerd Müller i Miroslav Klose, koji su postigli pet golova u prvih pet utakmica za bavarskog giganta.

Najbolje trenutke BKFC 50 iz Denvera pogledajte na streaming platformi Voyo.