'EL ALCORAZ' POKLONIO SE LUKI MODRIĆU: / Ovo se rijetko viđa i dovoljno govori o nogometnoj veličini najboljeg na svijetu

Luka Modrić dobio ovacije 'El Alcoraza' u Huesci

10.12.2018.
8:24

Kapetanu hrvatske nogometne reprezentacije i osvajaču Zlatne lopte Luki Modriću jučer su se na na stadionu "El Alcoraz" u Huesci, u autonomnoj pokrajini Aragon, poklonili domaći navijači. Luka je u susretu Reala i Huesce igrao do 65. minute kad je napustio igru umjesto Isca.

NEUVJERLJIVI MADRID NA JEDVITE JADE PROTIV FENJERAŠA: /

Bale spasio Real od novog debakla

Suparnički navijači mu zapljeskali

U tom trenutku, gotovo svi navijači Huesce ustali su sa svojih stolica u trenutku njegovog izlaska iz igre i pljeskom nagradili Modrića za sjajnu godinu. Potez navijača Huesce, uvjerljivo posljednje momčadi španjolske La Lige lige, očekivano je odjeknuo i na društvenim mrežama.

Gledao Superclasico s Ramosom i Srnom

Nakon povratka iz Huesce u Madrid, Modrić je otišao ispratiti Superclasico kojeg su na Santiago Bernabeuu igrali River Plate i Boca Juniors u južnoameričkom pektaklu, a iz svečane je lože utakmicu gledao s bivšim hrvatskim kapetanom Darijom Srnom i kapetanom Reala i svojim prijateljem, Sergiom Ramosom.

U susretu 15. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na gostovanju pobijedio 'fenjeraša' Huescu 1-0. Aktualni europski prvak je poveo već u osmoj minuti golom Garetha Balea. Alvaro Odriozola je povukao po krilu i ubacio na drugu stranu do Velšanina koji je sjajno pucao za vodstvo gostiju.