DŽEKO NAKON UTAKMICE ZAGRLIO LUKAKUA I NEŠTO MU ŠAPNUO NA UHO: / Je li mu priznao da će uskoro postati suigrači?

Talijani misle da je bosanskohercegovački nogometaš rekao Belgijancu da će od sljedeće sezone biti član Intera

20.7.2020.
12:06

Nogometaši drugoplasiranog sastava talijanskog prvenstva Intera nisu se uspjeli približiti vodećem Juventusu na tri boda razilke, oni su na gostovanju kod Rome u 34. kolu odigrali 2-2 (1-1).

LUKAKU SPASIO INTER: /

Roma sve do završnice imala pobjedu u džepu, ali onda je Talijan napravio pogrešku i sve upropasio

Inter je poveo golom De Vrija (15) koji je bio najviši u skoku nakon udarca iz kuta, no Roma je poravnala u samoj završnici prvog poluvremena preko Spinazzole (45+1), a dojam je kako je suda Di Bello pogriješio jer u začetku akcije Rome nije dosudio prekršaj na LautaruMartinezu.

U nastavku je Roma stigla i do prednosti golom Mhitarjana (57), a Inter je još jednom oštećen u 70. minuti kada nije dobio kazneni udarac iako je Eriksenov pokušaj iz slobodnog udarca igrač Rome u živom zidu evidentno zaustavio rukom. Ioak, Inter je pred sam kraj utakmice ipak dobio kazneni udarac jer je Spinazzola u 87. minuti promašio loptu i pogodio Mosesa u nogu, a siguran izvođač najstrože kazne za konačnih 2-2 bio je Lukaku (88-11m).

Što mu je rekao?

Nakon kraja utakmice Lukaku se pozdravio s napadačem Rome Edinom Džekom, i nešto mu šapnuo na uho, nakon čega ga je Belgijanac začuđeno pogledao. Talijani misle da je bosanskohercegovački nogometaš priznao Belgijancu da će od sljedeće sezone biti njegov suigrač.