'NAJBOLJI U KARIJERI' / Brozovićev potez protiv Malte nije ostao nezamijećen u Interu, suigrači su ga uništili u komentarima

Marcelo Brozović zabio je spektakularan autogol

12.11.2021.
10:52

Hrvatska nogometna reprezentacija uvjerljivom 7-1 (4-1) gostujućom pobjedom protiv Malte u susretu pretposljednjeg, 9. kola skupine H kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2022. zadržala je izglede za prvo mjesto i izravni odlazak u Katar.

KAKVI DEČKI /

Brozović oduševio objavom nakon utakmice, Lovren ga isprdao u komentarima

Raspoložena Hrvatska povela je već u 6. minuti golom Ivana Perišića, do kraja prvog poluvremena u strijelce su se još upisali Duje Ćaleta-Car u 22., Mario Pašalić u 39. i Luka Modrić u prvoj minuti sudačke nadoknade. U nastavku je dva gola dodao Lovro Majer, u 47. i 64. minuti, a jedan Andrej Kramarić u 53. minuti.

A jedini pogodak za Maltu dao je Marcelo Brozović u 31. minuti nespretnom reakcijom zatresao vlastitu mrežu.

'Pohvalio' se on svojim potezom na Instagramu, a u komentarima su mu je javili i brojni suigrači iz Intera.

"Napokon će ti sutra operirati lice. Proljepšaj se", napisao mu je Andrea Ranocchia.

"To ti je do sada najljepši gol u karijeri", dodao je njegov omiljeni klupski suigrač Nicolo Barella.

"Gol i asistencija, lagano", napisao mu je Edin Džeko.

Dosta je smiješno izgledao njegov autogol. Brozović je htio spriječiti da lopta dođe do protivničkog napadača, ali je na koncu sam sebe pogodio u glavu i lopta je ušla u mrežu