BRAVO, MAJSTORE / Sjajni Andrej Kramarić zabio dva gola i vodio Hoffenheim do pobjede u njemačkom Kupu

Hoffenhaeim je pobijedio trećeligaša Luebeck u 1. kolu Njemačkog kupa

14.8.2023.
20:09

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić bio je dvostruki strijelac za Hoffenheim u 4-1 (1-1) gostujućoj pobjedi protiv trećeligaša Luebecka u 1. kolu Njemačkog kupa.

O CLASSICO /

Gleda li Zlatko Dalić ovo? Vatreni donio Benfici prvi trofej sezone, zabio i legendarni Argentinac

Domaći su poveli golom Gozusirina u 34. minuti iz 11-erca, no prije odlaska na odmor Kramarić je u 43. minuti svojim prvim golom uspio poravnati, da bi u 60. minuti naš reprezentativac realizirao kazneni udarac za 2-1.

Do kraja dvoboja su Butler u 70. i Justvan u 76. minuti potvrdili prolazak Hoffenheima.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.