DVA CRVENA, ALI BEZ GOLOVA: / Pjesnici i dalje na sigurnom putu prema Drugoj ligi

U prvoj utakmici 29. kola Prve hrvatske nogometne lige Zagreb je na svojem terenu odigrao 0-0 s Interom iz Zaprešića i ostao čvrsto prikovan za dno tablice.

1.4.2016.
19:58

Rezultat ove utakmice, kakav god bio, nije mogao donijeti promjene na tablici. Zagreb je i dalje zadnja momčad na tablici, ali je ovim remijem prekinula niz od četiri uzastopna poraza. Inter je ostao šesti.

Tijekom utakmice obje su momčadi mogle do gola, a bliže tome su bili nogometaši Intera, no nisu bili precizni. U samoj završnici susreta sudac Vučemilović je isključio po jednog nogometaša svake ekipe. Prvo je u 84. minuti drugi žuti karton dobio Interov Marko Ćosić, a tri minute kasnije zbog udaranja laktom isključen je nogometaš domaće ekipe Anto Gudelj.