DOŠAO JE GLEDATI NEYMARA, A ODUŠEVIO GA CAVANI: / Njegovo leteće visočanstvo svjedočilo PSG-ovoj golijadi

Najveći košarkaš u povijesti bio je poseban gost francuskog prvaka.

27.9.2018.
15:12
Screenshot

Nogometaši PSG-a upisali su sedmu uzastopnu pobjedu nakon što su u srijedu navečer na svom Parku prinčeva s 4:1 razbili Reims.

Prekrasan pogodak

Gosti su na opće iznenađenje poveli već u drugoj minuti preko Chavalerina, međutim slavlje nije dugo trajalo. Cavani je prekrasnim pogotkom izjednačio u petoj minuti i izazvao oduševljenje legendarnog Michaela Jordana. Košarkaška ikona bila je posebni gost PSG-a na ovoj utakmici.

Do kraja susreta vidio je još tri gola. Neymar je bio precizan iz penala u 24., da bi se poluvrijeme okončalo drugim golom Urugvajca u 44. minuti. Konačan rezultat postavljen je u 55. minuti kada je precizan bio Meunier.