I DOMAĆINI SU ZAPLJESKALI: / Sjajni Tomasov s dva pogotka 'uništio' Split

Marin Tomasov još jednom bio je najbolji igrač Rijeke koja je gostovala u Parku mladeži, njegovim pogocima Kekova je momčad slavila s 2:0 protiv Splita u 7. kolu 1. HNL.

22.8.2015.
21:07
Pixsell, Marko Prpić

Splićanima očito ne leže derbiji, nakon Dinama, doživjeli su poraz i protiv Rijeke. Gosti su uspjeli slaviti nakon dva remija. Sjajno je utakmicu otvorio Tomasov, zabio je iz udarca s 25 metara u 7. minuti. Vratar "crvenih" Danijel Zagorac nije mogao ništa.

Vratar Zagorac najzaposleniji na terenu

Rijeka je dominirala cijelu utakmicu, a najzaposlenija osoba na terenu bioje upravo vratar Splita koji je u nastavku skinuo dva "zicera".

Splićani nisu znali iskoristiti brojčanu prednost, u 60. minuti isključen je Lešković koji je bio posljednji čovjek obrane kad se prema Rijekinom golu sjurio Bagarić.

U 84. minuti Tomasov je postavio konačan rezultat. Radošević je poslao dugu loptu, a Zadranin u riječkom dresu još je jednom svladao Zagorca.