NIKOLA KALINIĆ / Dobre vijesti za Hajduk: Ozlijeđeni napadač bi se ipak mogao oporaviti do Villarreala

23.8.2022.
9:20
Goran Stanzl/PIXSELL

Hajduk u četvrtak navečer igra uzvratnu utakmicu play-offa Konferencijske lige protiv Villarreala. Splićani imaju zaostatak od dva pogotka iz prvog dvoboja u kojem su poraženi s 4:2 te je pred njima izuzetno težak posao na putu do grupne faze.

Usprkos tome s Poljuda se odašilju pozitivne vibracije pogotovo nakon pobjede protiv Lokomotive. Dodatan optimizam da se pod Marjanom može kreirati veliko nogometno čudo budi vijest da bi čak i Nikola Kalinić mogao biti spreman makar za jedno poluvrijeme.

OD GRADA DO GRADA /

Kalinić nema sreće

Podsjetimo, Kalinić se tek oporavio od ozljede koju je zaradio u utakmici Superkupa na početku sezone, da bi u dvoboju protiv Villarreala zaradio snažan udarac u lice i duboku posjekotinu ispod oka nakon svega nekoliko minuta u igri. Iz tog duela je Hajduk dobio penal koji mu je pružio tračak nade pred uzvrat.

Vijesti s Poljuda sugeriraju da Nikola Kalinić neće započeti utakmicu, ali da bi mogao zaigrati u drugom poluvremenu noseći zaštitnu masku.

Treba napomenuti kako se u nedjelju na teren nakon duljeg izbivanja vratio i drugi iskusni adut Splićana, Marco Fossati te će ga Valdas Dambrauskas zasigurno koristiti protiv Španjolaca.