DIVLJA UTAKMICA ZAVRŠILA PODJELOM BODOVA: / Fortuna vodila 3:0, a onda je uslijedio totalni raspad sistema

28.2.2020.
23:24

U prvoj utakmici 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Fortuna iz Duesseldorfa i Hertha iz Berlina su igrale 3:3.

Domaći su nakon prvih 45 minuta vodili sa 3:0 uz dva gola Karamana (6', 45+1') i jedan Thommyja (9') te se činilo kako su osigurali važna tri boda u borbi za ostanak, no u nastavku su gosti s tri gola za tek nešto više od 10 minuta stigli do poravnanja. prvo je Thommy (64'-ag) autogolom smanjio na 3:1, pa ja Matheus Cunha (66') pogodio za 3:2, da bi Pitaek (75'-11m) izjednačio na konačnih 3:3.