DINAMOVIM NOGOMETAŠIMA ĆE OVI SAVJETI BITI ZLATA VRIJEDNI: / Pogledajte što im je preporučio Vatreni koji je srušio Villarreal

Villarreal je u sljedećoj utakmci nakon pobjede nad Dinamom doživio neočekivan poraz od Osasune

13.4.2021.
22:12

Nogometaši zagrebačkog Dinam,a u četvrtak će u Španjolskoj odigrati uzvratnu utakmicu četvrtfinala Europske lige protiv Villarreala, momčadi koja ih je u prvom susretu svladala s 1:0.

DINAMOVCI NAJAVILI UZVRATNU UTAKMICU S VILLARREALOM: /

Hoće li Gvardiol igrati u vrhu napada? Evo što je on rekao o tome

U sljedećoj utakmici nakon što su svladali Modre, nogometaši Villarreala doživjeli su poraz u domaćem prvenstvu od Osasune (1:2), a odlučujući pogodak postigao je napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ante Budimir.

'Bilo bi idealno da sada Modri završe priču'

Emery je nakon pobjede nad Modrima odlučio odmoriti neke igrače pa je na klupi ostavio lijevog beka Alfonsa Pedrazu, veznog Manua Triguerosa te napadače Gerarda Morena i Samuela Chukwuezea. Svu četvoricu je zatim uveo u drugom poluvremenu, no nije izbjegao poraz od ekipe protiv koje je praktično već bio upisao bodove.

Budimir je u utorak u razgovoru za RTL dao savjete Modrima kako da i oni sruše Villarreal te izbore povijesno polufinale Europske lige.

Ante Budimir

"Mi smo iskoristili što smo igrali s njima nakon naporne utakmice u Zagrebu i bilo bi idealno da Dinamo sada završi priču", rekao je Budimir pa se osvrnuo na taktiku protiv Villlarreala:

"Mi smo uspjeli zabiti na njihove malo slabije točke - centaršutevi i prekidi. Oni se nastoje nametnuti od prve minute, držati loptu i posjedom umarati protivnika. Mislim da će ponovno biti jako zahtjevna utakmica za Dinamo, ali vjerujem da mogu pružiti veliki otpor Villarrealu i doći do svog cilja."

Sve što je Budimir rekao pogledajte u videu.