MODRI TABOR / Podvojene reakcije dinamovaca nakon remija: 'Malo smo se zagrijali za Milan. U utorak slijedi prava tekma'

21.10.2022.
21:39
Milan Šabić/Pixsell

Hajduk i Dinamo odigrali su bez pobjednika na punom Poljudu u 13. kolu SuperSport HNL-a. Susret je završio rezultatom 1:1 nakon što je Marko Livaja doveo domaće u vodstvo, a Bruno Petković izjednačio iz penala.

Dok hajdukovci bjesne zbog 'lakog penala', u taboru Dinamovih navijača se moglo čuti dosta kritika koje su s obzirom na stanje na tablici ipak dosta suzdržano. Dio navijača vjeruje da je prvenstvo riješeno te se okreću utorku kada im u goste stiže Milan.

'Dinamo odličan u drugom poluvremenu, šteta za Bočkajevu šansu pri kraju utakmice. Ionako je bod veliki uspjeh kod primitivnih divljaka'

'Šteta drugog kiksa ove sezone na jednom sasvim običnom gostovanju protiv nikakvog protivnika'

'Došli ne izgubiti i to su uspjeli, igra loša s obje strane'

'Malo smo se zagrijali za Milan. U utorak slijedi prava tekma'

'Opet im je sudac produžio osam minuta. Nije pomoglo ovaj put'

'Nije baš najbolje, jer smo zgubili 2 boda protiv loše imitacije Hajduka, ali neka. Ionako će biti 3 u najboljem slučaju'

'Sramota kako smo odigrali prvo poluvrijeme! Drugo smo se za pedalj digli, ali sve u svemu protiv Milana ovakvom igrom nemamo kaj tražiti'

'Dok kod ovih igra Krovinović i ovaj dimljačar neče biti prvi, da bar ostanu cijeli život tamo'

'Pred 30 tis. Grlatih i bučnih navijača odigrana je utakmica između Hajduka i Dinama. Hajduk je dao i zadnji atom snage, a Dinamo je igrao na oko 30 posto iz razloga što ga u utorak čeka bitna utakmica sa Milanom. Hajdukovi navijači ispjevali su sve svoje dalmatinske hitove a nakon tekme su pognutih glava i promukla glasa otišli svojim kućama gledat televizor pošto je završilo po njih samo 1:1 i Dinamo je praktički uzeo prvenstvu'