IMA LI MJESTA ZA NJEGA? / Dinamovac briljira na posudbi: Zabio je tri gola u današnjoj utakmici, ima fenomenalnu statistiku

Prvi Tolićev gol stigao je odmah nakon izvođenja lopte s centra...

13.11.2022.
15:34
Slavko Midzor/PIXSELL

Dinamov igrač na posudbi, Marko Tolić, postigao je tri zgoditka u gostujućoj pobjedi Maribora (4:0) kod Tabora iz Sežane.

TREBALA SU IĆI DVOJICA /

Damir Krznar pronašao pojačanje u Dinamu, veliki talent i poznato lice odlazi u Maribor

Tolić je zabijao golove u 1., 12. i 66. minuti, a dodao je za gol i bivšem nogometašu Hajduka Ivanu Brniću u 24. minuti.

Prvi Tolićev gol stigao je odmah nakon izvođenja lopte s centra. Pobjegao je obrani domaćina, primio početnu dugu loptu i je prebacio preko vratara. Kasnije je sigurno realizirao priliku nakon što je ostao usamljen na povratnoj, a 12 minuta nakon uposlio je Brnića. Konačnih 4:0 postavio je preciznim udarcem s vrha šesnaesterca.