Dinamo utrpao četiri komada: 'Dijete' zasjenilo Modre strance

Kao i prijašnjih godina Dinamo je svoju posljednju utakmicu uoči početka prvenstva odigrao u Pleternici protiv Slavije. Modri su slavili s 4:1, a najbolji pojedinac susreta bio je Andrej Kramarić.

9.7.2013.
20:11

Dinamo je poveo u 25. minuti. Bila je to sjajna akcija Soudanija koji je pronašao samog Kramarića, a ovaj zabija za vodstvo. Deset minuta kasnije domaćin je izjednačio preko Žafarovića.

Do kraja poluvremena Modri su došli do nove prednosti, u 38. je zabio Pamić. U nastavku na 3:1 povećava Brozović u 61., a konačan rezultat postavlja 'dijete kluba', Kramarić, svojim drugim pogotkom u 90. minuti.

Dinamo je nastupio u kombiniranom sastavu, Jurčić je odlučio poštedjeti Šimunića, Krstanovića, Beqiraja, Jedvaja, Halilovića, Rukavinu i Sarea. Naravno, nije bilo ni ozlijeđenog Sammira.

Već u petak Dinamo će započeti novo prvenstvo, kada na Maksimir stiže Osijek.