BJELICA NADMUDRIO LEGENDARNOG REBROVA: / Trener Ferencvarosa otkrio što je presudilo njegovoj momčadi

Hrvatski prvak osigurao je sudjelovanje u skupini europskog natjecanja

14.8.2019.
7:30
Slavko Midzor/PIXSELL

Trener Ferencvarosa Serhiy Rebrov poražen je u utorak od zagrebačkog Dinama u kvalifikacijama za Ligu prvaka rezultatom 4:0, a nakon tako uvjerljivog poraza mogao je samo čestitati protivniku.

FERENCVAROS - DINAMO 0:4: /

Rapsodija Modrih u Budimpešti, Olmo i društvo utišali 20 tisuća Mađara i došli na korak do Lige prvaka

Arijan Ademi slavi pogodak

Neiskorištene prilike

"Mislim da smo prvo poluvrijeme odigrali jako dobro. Navijači su bili iza nas 90 minuta i bilo bi drugačije da smo iskoristili prilike u prvom poluvremenu Trebamo analizirati ovu utakmicu i pripremati se za sljedeće", rekao je Rebrov na konferenciji za medije nakon susreta.

Presing presudio

Prvo poluvrijeme završeno je vodstvom Dinama od 1:0, a u drugom poluvremenu uslijedio je potop mađarske ekipe. Mogli su Modri slaviti i uvjerljivije, ali u 88. minuti je Bruno Petković promašio jedanaesterac.

Rebrov je prokomentirao što je bilo ključno.

"Bilo nam je teško kada su počeli s presingom i njihova brzina je odlučila utakmicu", zaključio je.