'BOCNULI' RIVALE / Dinamo izdvojio detalj iz Superkupa i brutalno se narugao jednom hajdukovcu

Dinamo je objavio snimku driblinga nakon kojega je kapetan Hajduga izgubio ravnotežu

17.7.2023.
14:58
Matija Habljak/PIXSELL

Nogometaši Dinama u subotu su po osmi put osvojili trofej hrvatskog Superkupa. Aktualni prvak svladao je na domaćem terenu pobjednika Kupa Hajduk s minimalnih 1-0 (0-0).

PONIJELO GA /

Treneru Hajduka zbog divljanja u Superkupu prijeti brutalna kazna: Evo koliko bi dugo mogao biti na 'hlađenju'

Pobjednik ovogodišnjeg Superkupa odlučen je u 52. minuti, a tada je jedini pogodak na utakmici postigao Martin Baturina. Dinamo je time obranio naslov pobjednika u ovom natjecanju, u ovo vrijeme prošle godine također je bio bolji od Hajduka, tom prilikom na jedanaesterce. Dinamo je osvojio osmi Superkup u povijesti, dok je Hajduk ostao na pet. Jednom je hrvatski Superkup osvojila Rijeka.

Utakmica je pred 17.700 gledatelja odlučena u 52. minuti kada je postignut jedini pogodak. Bruno Petković je asistirao, a Martin Baturina lijepo pogodio suparničku mrežu.

Strijelac jedinog pogotka, Marin Baturina, zaslužan je i za (još) jedan od najljepših poteza s utakmice. U prvom poluvremenu on je i krasnim driblingom izvrtio kapetana Hajduka Filipa Krovinovića koji je izgubio ravnotežu i pao na travnjak.

Dinamo je u ponedjeljak objavio snimku tog driblinga uz posebnu glazbenu pozadinu, pjesmu "Right Round" od Flo Ride, čime su posebno naglasili da je Baturina izvrtio Krovinovića.

Dinamovu objavu na Instagramu možete pogledati OVDJE.

Novi MMA spektakl, FNC Armagedon, očekuje nas u subotu, 22. srpnja, a prijenos uživo moći ćete pratiti putem PLAY Premium platforme.

POGLEDAJTE VIDEO: Krovinović o novim pojačanjima Hajduka: 'Za Šarliju znamo da je naš, a Dajaku priča najmanje tri jezika'