ISKRENI BRUNO / Dinamo je bio hrabar, borio se, ali Petkovića to ne zadovoljava: 'Netko će se zadovoljiti ovime, ja nisam jedan od tih'

Dinamo je hrabro igrao, ali nije mogao protiv Milana

14.9.2022.
22:19
Matija Habljak/PIXSELL

Nogometaši Milana svladali su pred svojim navijačima Dinamo 3-1 (1-0) u susretu 2. kola skupine E Lige prvaka čime je talijanski prvak zasjeo na prvo mjesto ljestvice.

SUSJEDI SE UMISLILI /

Talijanski mediji samouvjereno: 'Prijetili su samo par minuta. Šutalo je naivac, a Oršićev gol je bio samo varka za Hrvate'

Talijanski prvak je vodio 2-0 golovima Oliviera Girouda iz jedanaesterca u 45. te Alexisa Saelemaekersa u 47. minuti. Nakon sjajne akcije s Petkovićem na 1-2 je smanjio Mislav Oršić u 56. minuti, ali je Tommaso Pobega u 77. vratio Milan na dva razlike (3-1) i postavio konačan rezultat.

Uz ovu pobjedu Milan je preuzeo prvo mjesto na ljestvici s četiri boda. Dinamo ima tri, a uz utakmicu manje RB Salzburg je treći s jednim bodom, dok je Chelsea na nuli.

Petko nije sretan

Nakon susreta svoje dojmove susreta iznijeli su igrači Dinama, kao i trener Ante Čačić. Posebno se ističe izjava Brune Petkovića, koji je majstorijom namjestio Oršiću pogodak, no nakon svega, nije zadovoljan susretom.

"Iskreno, negativni su dojmovi, netko će se možda zadovoljiti 3:1 porazom, ali ja nisam jedan od tih. Mogu čestitati momcima jer smo dali maksimum. Da smo malo hrabrije stajali možda smo mogli izvući više, nisam siguran, ali naravno da nisam zadovoljan", počeo je.

"Sigurno ćemo sve analizirati. gol u 45. minuti nas je presjekao. Možda smo mogli više riskirati, ali okrećemo se Lokomotivi, zadnjoj utakmici prije reprezentativnog okupljanja", dodaje.

Komentirao je i pogodaka Modrih i sjajnu asistenciju za Mislava Oršića.

"Ja i Mislav se razumijemo na terenu, on se puno kreće, želi loptu, igramo po osjećaju."