LOVREN OD PRVE MINUTE / Derbi za pamćenje u Francuskoj: Palo je šest pogodaka u drugom poluvremenu, Lyon se spasio u zadnji tren

Briljirao je Jonazhan David

10.3.2023.
23:07

Nogometaši Lillea i Lyona u prvoj su utakmici 27. kola francuskog prvenstva igrali 3-3 (0-0).

VELIKI KIKS /

Marcelo Brozović odigrao 90 minuta u iznenađujućem porazu Intera: Presudio im penal u 87. minuti

Svih šest pogodaka postignuto je u drugom poluvremenu, domaći su dva puta imali dva gola prednosti, ali na kraju se moraju zadovoljiti bodom.

Eksplozivni nastavak započeo je golom Davida u 47. minuti, isti je igrač iz kaznenog udarca u 61. minuti povisio na 2-0, da bi Barcola vrlo brzo zatim, u 64. minuti, smanjio na 2-1. Kada je David u 80. minuti iskoristio još jedan kazneni udarac za Lille i svojim trećim golom doveo svoju momčad u prednost od 3-1 činilo se kako će Lille osvojiti sva tri boda. No, iskusni Lacazette je pogocima u 83. i 89. minuti spasio bod za Lyon.

Donedavni hrvatski reprezentativni stoper Dejan Lovren odigrao je čitav susret za Lyon koji je osmi na ljestvici sa 40 bodova, šest manje od šestog Lillea.

Na vrhu je Paris SG sa 63 boda, osam manje ima drugi Marseille.