DERBI PONOVNO NIJE PROŠAO BEZ REPOVA: / Navijači Hajduka su bijesni. Jesu li suci u ovime oštetili Splićane?

Ni posljednji derbi između nogometaša Dinama i Hajduka očito neće proći bez repova.

7.8.2017.
8:33
Screenshot

Dinamo je poveo u osmoj minuti pogotkom Ante Ćorića, ali ostao je dojam da je mladi nogometaš bio u zaleđu u trenutku kad mu je Armin Hodžić dodao loptu. Spornu situaciju možete pogledati OVDJE.

Carrillo ne traži alibi

Hajduk je izjednačio u 64. minuti preko Zorana Nižića, a Dinamu je novo vodstvo donio Dani Olmo u 78. minuti. Samo dvije minute kasnije konačnih je 3-1 postavio El Arbi Hillel Soudani, ali gosti su se žalili da je pogotku prethodio prekršaj Angela Henriqueza na vrataru Danteu Stipici kojem je tom prilikom pukao zuba. Situaciju kod trećeg gola Dinama pogledajte OVDJE.

Unatoč svemu, Hajdukov trener Joan Carrillo nije tražio alibi za poraz u suđenju.

"Sudac nije problem. Suci griješe. Meni je veći problem što nismo uspijevali iskontrolirati utakmicu. Nije sudac kriv za poraz, igrali smo protiv jakog protivnika", poručio je Carrillo.