DEPORTIVO ŠOKIRAO KATALONSKOG DIVA: / Bergantinos nedavno nokautirao Torresa, sad srušio i Barcelonu

Da i pobjeda može biti šokantna, pokazuju nogometaši Barcelone na gostovanju kod Deportiva u La Coruni.

12.3.2017.
17:19

Momčad iz La Corune slavila je protiv Katalonaca nakon devet godina.

Deportivo je poveo protiv Barclone koja je utakmicu započela bez Neymara, Inieste i Rakitića, u 40. minuti. Joselu je nakon kornera iz blizine iskoristio pogrešku Ter Stegena kojemu je ispala lopta iz ruke.

No, radost domaćina nije dugo trajala, Luis Suarez ekspresno je uzvratio tek što se krenulo s centra u 2. poluvremenu. Zabio je 21. gol u Primeri ove sezone.

Luis Enrique odlučio je napraviti dvije izmjene, u igru su u 58. minuti ušli Ivan Rakitić i Andres Iniesta, a izašli Andre Gomes i Arda Turan.

Bergantinos zabio za 2:1

Alex Bergantinos je zabio glavom nakon ubačaja iz kuta u 75. minuti. Sjajno je reagirao, njegov precizan udarac Ter Stegen nije mogao obraniti.

Zanimljivo, dosad je u 112 utakmica ovaj defanzivni veznjak zabio četiri gola, tri protiv Barcelone, jedan Betisu.

Riječ je o igraču koji je prije desetak dana "nokautirao" glavom Fernanda Torresa. Naravno, nije to napravio namjerno, odmah je nakon utakmice posjetio suparnika u bolnici, a srećom, Torres se brzo oporavio i ponovno je u momčadi Atletica.

TORRESOV 'KRVNIK' U ŠOKU: /

'Odmah sam otišao u bolnicu, Fernando me smirivao'

Veliki kiks Barcelone

Imao je Deportivo "zicer" u posljednjim trenucima utakmice, ali je udarac Faycala Fajra obranio Ter Stegen. U preostalim sekundama, Barcelona nije kaznila suparnika za promašaj, ostalo je 2:1 za domaćina.

Večeras Real Madrid igra protiv Betisa i ima priliku ponovno preuzeti vrh ljestvice, veliki je ovo kiks Barcelone koja trenutačno ima bod više, ali i dvije utakmice više od Madriđana.