DEJAN LOVREN ZABIO GOL: / Stoper Redsa na sjajan način začepio usta kritičarima i iznenadio svog trenera

Redsi su deklasirali domaćina s 4-0. Strijelac pogotka za 2-0 bio je Dejan Lovren.

17.12.2017.
19:18

U nedjeljnom susretu 18. kola Premiershipa između Bournemoutha i Liverpoola na stadionu 'Dean Court', Redsi su deklasirali domaćina s 4-0. Strijelac pogotka za 2-0 bio je hrvatski reprezentativni stoper Dejan Lovren.

Često kritizirani branič Vatrenih od starih navika (čitaj pogrešaka) niti ove sezone nije odstupio. No, ne znači se da Lovren ne zna igrati nogomet. Stoper Redsa je u 26. minuti susreta zabio za 2-0 svoje momčadi. Hrvat je zabio glavom uz malo sreće. Savršeno je skočio na centaršut, ali je pucao po sredini gola. Prvi gol za Liverpool zabio je Coutinho u 20. minuti susreta.

Na 3-0 povisio je Mohamed Salah u 44. minuti. Salah je završio svoju prekrasnu solo akciju sa odličnim udarcem unutar šestnaesterca. Lopta je uletjela u donji lijevi kut, a Asmir Begović nije mogao ništa.

BIVŠI NAPADAČ LIVERPOOLA POMEO POD S LOVRENOM: ‘On je hodajuća nevolja. Takvu pogrešku ne bih tolerirao svome unuku’

Tamo gdje su stali u prvom dijelu, gosti su nastavili u nastavku. U 66. minuti za 4-0 pogodio je Firminho.

Na ljestvici vodi Manchester City sa 52 boda, Manchester United je drugi sa 41 bodom, Chelsea na trećem mjestu ima 38, a Liverpool je četvrti sa 34 boda.

REZULTATI: Bournemouth - Liverpool 0-4 (Coutinho 20, LOVREN 26, Salah 44, Firmino 66) WBA - Manchester United 1-2 (Barry 77 / Lukaku 27, Lingard 35)

U subotu: Manchester City - Tottenham, 4-1 (Gundogan 14, De Bruyne 70, Sterling 80,90 / Eriksen 90+3) Stoke City - West Ham United 0-3 (Noble 19-11m, Arnautovic 75, Sakho 86) Chelsea - Southampton 1-0 (Alonso 45+3) Brighton - Burnley 0-0 Arsenal - Newcastle United 1-0 (Ozil 23) Watford - Huddersfield Town 1-4 (Doucoure 68 / Kachunga 6, Mooy 23,89-11m, Depoitre 50) Leicester City - Crystal Palace 0-3 (Benteke 19, Zaha 40, Sako 90+4)

U ponedjeljak: Everton - Swansea City