DEČKO, S KIM SE TI SVAĐAŠ: / Dok je momčad Arsenala slavila nevjerojatan preokret, prvi napadač kluba bio je potpuno bijesan

Arsenal je sinoć čudesnim preokretom izvukao bod protiv Bournemoutha, iako je do 70. minute gubio 0:3.

4.1.2017.
9:18
Screenshot/Twitter

SPEKTAKULARAN PREOKRET: Arsenal do 70. minute gubio s 0-3, a onda se dogodilo čudo za pamćenje

SPEKTAKULARAN PREOKRET: /

Arsenal do 70. minute gubio s 0-3, a onda se dogodilo čudo za pamćenje

Kamera je otkrila nejvjerojatnu reakciju Alexisa Sancheza pred kraj utakmice. Nezadovoljan je mahao suigračima, a dok je ostatak ekipe slavio nakon sučeva zvižduka, jer je nešto ranije Olivier Giroud postigao izjednačujući pogodak, čileanski napadač ljutito se zaputio prema svlačionici.

Čak je i zabio

Sanchez je bio strijelac prvog gola, svog 13. u sezoni, kojim je Arsenal započeo nevjerojatan preokret, ali očito mu to nije bilo dovoljno...