MA KAKO TO?! / Trener Šibenika iznenadio odlukom: Iz momčadi je izbacio junaka pobjede nad Dinamom u polufinalu Kupa

Gosti igraju ključne minute u borbi za prvoligaški status, međutim probat će ih odraditi bez junaka pobjede nad Dinamom u polufinalu Hrvatskog kupa

29.4.2023.
9:58
Igor Soban/PIXSELL

Trener Šibenika, Damir Čanadi, sve je iznenadio svojom odlukom! Uoči njihove utakmice protiv Istre 1961 Čanadi je potvrdio kako su Duje Čop i Ivica Vidović udaljeni iz momčadi i treniraju odvojeno.

Gosti igraju ključne minute u borbi za prvoligaški status, međutim probat će ih odraditi bez junaka pobjede nad Dinamom u polufinalu Hrvatskog kupa, Čopa, koji je zabio pobjednički gol za 2:1 u sučevom vremenu i odveo Šibenik na megdan Hajduku.

NISU SE NADALI /

Neočekivana situacija u Šibeniku: Na korak su do igranja u Europi, imaju priliku za povijest no izgleda kako ništa neće biti od toga

"Tražimo konstantu. Momčad dobro radi, ispunjava zadaće na treningu i fokusirana je na tih preostalih pet utakmica. Istra i Šibenik imaju sličnu filozofiju igre. Triput smo igrali 0:0 s njima, znači da bi ponovo moglo biti neizvjesno. Čeka nas dug put ujutro i teška utakmica. Idemo po bodove", rekao je Čanadi u najavi utakmice.