NAVIJAČI PRONAŠLI KRIVCA / '0 udaraca u okvir...11 utakmica, 13 golova! Leko hvala i doviđenja'; 'Dambrauskas je Guardiola za Leku'

U nastavku za vas izdvajamo najbolje komentare navijača Hajduka s društvenih mreža.

22.10.2023.
20:26
Sasa Miljevic/PIXSELL

U derbi utakmici, ujedno i posljednjoj 12. kola HNL-a, nogometaši Osijeka osvojili su sva tri boda na Poljudu gdje su pobijedili Hajduk 2-0 (0-0).

ZAHTJEVNA PUBLIKA /

Puca ljubav u Splitu! Nakon debakla protiv Osijeka, Poljudom se orilo: 'Leko odlazi!'

Osječani su oba pogotka postigli u nastavku ogleda, a povratnik na trenersko mjesto tog prvoligaša Zoran Zekić tako je u prvenstvenoj premijeri ostvario veliki rezultat. Petar Brlek je bio strijelac u 46. minuti, dok je Nail Omerović u 74., uz pomoć domaćeg vratara Lučića, postavio konačnih 2-0.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Hajduk je ostao na drugom mjestu s dva boda manje od vodeće Rijeke. Osijek je također ostao na svojoj poziciji, na petom mjestu. Ima bod manje od Dinama i Gorice te tri manje od Splićana.

'Dambrauskas je Guardiola za Leku'

"Jednom riječju katastrofa.. bez ikakve igre i ideje.. nešto se treba mijenjati dok ne postane prekasno.. svaka čast Torcidi i svemu, ali prekidat utakmicu kada moraš zabiti gol, nema smisla.. HŽV"

"0 udaraca u okvir...11 utakmica, 13 golova! Leko hvala i doviđenja!"

"Imamo mi igrački kadar ali na žalost nemamo trenera da to posloži kako treba, sa njim na klupi moramo trpiti i čekati individualni trenutak inspiracije nekog od igrača, tako nam je bilo cilo vrime pod ravnanjem Ivana Leke i biti će tako sve dok je on na klupi".

"Nemamo igru, bekove, vezu, niti napadače. Ostalo je sve super!"