ODIGRAO UTAKMICU ŽIVOTA / Dalić će pasti u nesvijest kad ovo vidi. Pogledajte kako je Lovro Majer s tri brutalne asistencije uništio Saint-Etienne

Rennes je već na poluvremenu vodio s 3:0, a dva od tri gola namjestio je baš Majer

5.12.2021.
15:00

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer, odigrao je utakmicu života u dresu Rennesea. Majerova momčad slavila je s čak 5:0 protiv Saint-Etiennea, a Vatreni je upisao nevjerojatne tri asistencije.

Rennes je već na poluvremenu vodio s 3:0, a dva od tri gola namjestio je baš Majer. Obje lopte koje je servirao, servirao je Martinu Terrieru u 22. i 28. minuti. Prvu asistenciju dao mu je s centra, a drugu s desne strane i tu je loptu Terrier pospremio petom u gol.

Lovro Majer

Nastavio je istim tempom i u drugom poluvremenu i treću je asistenciju također uputio Terrieru i to za 4:0 u 48. minuti. Rezultat je zapečatio Ugochukwu u 83. minuti utakmice. Za svoj performans Majer je prema SofaScoreu dobio nevjerojatnu ocjenu 9.1. Majer je trenutno u fantastičnoj formi, možda i najboljoj od svih hrvatskih igrača, a to će sigurno obradovati izbornika Zlatka Dalića.

Majerove brutalne asistencije pogledajte OVDJE, OVDJE i OVDJE.