'DAJ ME NEMOJ JEB***' / Cijela Italija bruji o Hrvatu koji je u prijenosu uživo ušutkao jednog od najboljih trenera svijeta

Interu i njihovom treneru Antoniju Conteu nije bilo lako, osjećala se napetost jer ipak je za njih Verona momčad protiv koje "moraju" uzeti tri boda

10.7.2020.
8:33

U posljednjem susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva u četvrtak navečer Verona i Inter su odigrali 2:2.

Momčad Ivana Jurića je sjajno ušla u susret i povela je već u 2. minuti golom Darka Lazovića. Srpski igrač sjajno je prošao po krilu, potom u kaznenom prostoru “slomio” Milana Škriniara, te odličnim udarcem svladao Samira Handanoviča. U 19. minuti je moglo biti 2:0, no udarac Miguela Velosa je završio u stativi.

Nervoza

Interu i njihovom treneru Antoniju Conteu nije bilo lako, osjećala se napetost jer ipak je za njih Verona momčad protiv koje "moraju" uzeti tri boda. Pri rezultatu 1:0 dosuđen je jedan prekršaj u korist Verone, a Conte se požalio. "Ma kakav prekršaj?!", vikao je bivši talijanski izbornik.

Hrvatski trener nešto mu je odgovorio i tad je krenuo izljev bijesa Antonia Contea. "Nemoj me jeb*** i šuti. Razumiješ me?", viknuo je Conte na Jurića, no hrvatski je stručnjak ušutkao njega. "Ti budi tiho! Kako se usuđuješ?", odgovorio je Jurić Conteu, a sve se jasno čulo jer, naravno, nema publike na stadionu.

JURIĆEVA VERONA GOLOM U ZADNJOJ MINUTI REMIZIRALA S INTEROM: /

Luda utakmica na Marcantonio Bentegodiju

Brozu 70 minuta

Inter u prvom dijelu nije pokazao previše, no u svega deset minuta nastavka je uspio okrenuti rezultat. Izjednačio je Antonio Candreva u 49. minuti, a isti je igrač u 55. minuti želio ubaciti pred gol, ali je Federico Dimarco skrenuo u vlastitu mrežu.

Ipak, u 86. minuti Miguel Veloso je lijepim udarcem donio bod domaćinu. Marcelo Brozović je za Inter igrao 70 minuta.