NOĆ ZA PAMĆENJE / 'Ludnica' u Madridu! Kraljevi bili na rubu ispadanja iz Lige prvaka pa čudesno preokrenuli i izborili finale, pogledajte sve golove

Manchester City je do 90. minute vodio protiv Reala u Madridu 1:0

4.5.2022.
23:17

Real Madrid je u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka pobijedio Manchester City 3:1 i tako prokrenuo zaostatak od jednog gola iz prve utakmice te izborio finale LP.

REAL MADRID JE U FINALU LIGE PRVAKA /

Kraljevi su neuništivi! Neviđeni preokret Modrića i ekipe, ovo mogu samo oni: Real srušio City i izborili okršaj s Liverpoolom

Real je uraganski ušao u utakmicu i stvarao brojne prilike pred gostujućim golom, no mreža Man. Cityja nije se zatresla, a kazna za brojne promašaje stigla je u 73. minuti kada su gosti poveli i došli na milimetar do prolaska u finale. Vodeći gol za City zabio je Mahrez silovitim udarcem nakon ubacivanja s druge strane. Realov golman Courtois nije imao nikakve šanse.

Pogodak možete vidjeti OVDJE.

No, Real se nije predavao i u samoj završnici s dva brza gola izborio produžetke.

Dvostruki strijelac za preokret i izjednačenje ukupnog rezultata bio je Rodrygo koji je zabio u 90. i 92. minuti. Prvo je pogodio nakon lijepog ubacivanja Benzeme, a drugi gol je zabio krasnim udarcem glavom.

Te pogotke možete vidjeti OVDJE i OVDJE.

Nakon toga utakmica je otišla u produžetke i tada je Real ponovno spasio Karim Benzema, koji je u petoj minuti prvog produžetka iz penala pogodio za konačnih 3:1 i plasman u finale Lige prvaka.