ČUDESNA NOĆ U MARSEILLEU: / Palo sedam golova, Monaco i Subašić rastužili starog Bilićevog znanca

Nogometaši Monaca izborili su plasman u četvrtfinale francuskog Kupa nakon što su u dvoboju osmine finala na gostovanju nakon produžetaka pobijedili Marseille 4-3.

2.3.2017.
8:31

Utakmica je u regularnom dijelu završila 2-2. Monaco je vodio 1-0, 2-1 i 3-2, no Marseille se uporno vraćao i svaki put izjednačio. Ipak, kada je Thomas Lemar u 113. minuti zabio za 4-3 priči je bio kraj.

Golove za goste zabili su Joao Moutinho (19), Kylian Mbappe Lottin (66), Benjamin Mendy (104) i Lemar (113), dok su strijelci za OM bili Dimitri Payet (43) i Remy Cabella (83, 110).

Danijel Subašić nije branio za goste.

PSG je rutinski odradio gostovanje kod drugoligaša Chamois Niortais pobijedivši 2-0. PSG je riješio susret u posljednjih 12 minuta, a strijelci su bili Javier Pastore (88) i Edison Cavani (90+3).

REZULTATI OSMINE FINALA:

Marseille - Monaco 3-4 prod. (2-2) Avranches (III) - Racing Strasbourg (II) 6-5 11m (1-1) Chamois Niortais (II) - Paris St Germain 0-2 US Quevilly-Rouen (III) - Guingamp 1-2

U utorak:

Bordeaux - Lorient 2-1 CA Bastia (III) - Angers SCO 0-1 Frejus (IV) - Auxerre (II) 2-0

U četvrtak: Bergerac Foot (IV) - Lille