A SLAVILI SU DINAMOV PORAZ / Crvena zvezda doživjela nevjerojatan poraz u Ligi prvaka, Izraelci su ih senzacionalno preokrenuli

U preostalim susretima Lige prvaka Benfica je pobijedila Dinamo Kijev s 2:0, dok su Qarabag i Viktoria Plzen odigrali 0:0.

17.8.2022.
23:36
Bane T. Stojanovic/ATAImages/PIXSELL

Nogometaši Crvene zvezde doživjeli su neugodan poraz na gostovanju kod Maccabija iz Haife u prvom susretu play-offa Lige prvaka. Zvezda je izgubila s 3:2 i zakomplicirala si situaciju uoči uzvrata na Marakani.

Srpska ekipa ušla je bolje u susret i bili su favoriti, ali primili su prvi pogodak već u 18. minuti kada im je zabio Pierrot. No, izjednačili su deset minuta kasnije preko Peišića i onda preokrenuli do poluvremena preko Kange za 2:1.

DRAGO IM JE ZBOG KIKSA /

Zašto su Srbi toliko oduševljeni Dinamovim porazom u Norveškoj? Ne, nije ono što ste prvo pomislili

Radovali se porazu Dinama

Međutim, nakon svega pet minuta igre u nastavku domaćin je zabio opet preko Pierotta. poraženi su na gostovanju kod Maccabi Haife sa 2:3 u prvom susretu play-offa Lige prvaka. Deset minuta kasnije slijedi novi gol i Maccabi preokreće na 3:2, strijelac je bio Chery. Haifa je mogla i povisiti do kraja utakmice, ali Zvezdu je spašavao vratar Milan Borjan.

Valja spomenuti kako su se srpski mediji u utorak radovali porazu Dinama jer u slučaju poraza i ispadanja Dinama, Benfice i Rangersa, Zvezda bi ždrijebu Lige prvaka bila u trećem potu, ali to će se dosta teško ostvariti.