CRISTIANO RONALDO SRUŠIO JE JOŠ JEDAN REKORD: / Ovo je pogodak kojim se zlatnim slovima upisao u povijest

Još jedan rekord pao je od noge Cristiana Ronalda

20.10.2018.
18:43

U tijeku je utakmica Juventusa i Genoe, a domaćin ima vostvo od 1-0. Do tog vodstva doveo ih je Cristiano Ronaldo koji je prvo u 14. minuti glavom zatresao stativu, a onda u 18. minuti bio u pravo vrijeme na pravom mjestu i pospremio loptu u mrežu gostiju.

Messi također blizu

Kako to sada već poslovično biva kada je Ronaldo u pitanju, pao je još jedan veliki rekord. Ovim pogotkom Ronaldo je postao prvi čovjek sa zabijenih 400 golova u ligama petice, pretekavši brojne velikane.

Samo 11 pogodaka od toga dostignuća je i Lionel Messi koji se nalazi na drugom mjestu pa možemo u skorije vrijeme oečkivati da će ovaj dvojac, kao i u mnogo drugih stvari i po ovom rekordu biti jedinstven u povijesti nogometa.