Cristiano Ronaldo razbio i razbacao Meksikance

Nogometaši Real Madrida slavili su i u drugom susretu na pripremama u SAD-u.

21.7.2011.
12:53

Nakon uvjerljive predstave pobjede protiv Beckhamovog LA Galaxija 4:1, nogometaši Real Madrida slavili su i protiv meksičke momčadi, ali puno teže nego što to krajnji rezultat od 3:0 sugerira.

Naime, Chivas je sve do 73. minute odolijevao napadima igrača Jose Mourinha, ali tada su samo devet minuta čak tri puta morali vaditi loptu iz vlastite mreže. Sva tri gola za Kraljevski klub je zabio Cristiano Ronaldo.

Prvi pogodak je Portugalac zabio nogom s pet metara nakon ubacivanja Karima Benzeme s desne strane. Drugi pogodak došao je s bijele točke u 76. minuti, nakon što je u kaznenom prostoru Meksikanaca srušen Pepe. Za konačnih 3:0 Ronaldo je zabio u 82. minuti nakon još jednog ubacivanja s desne strane.

Unatoč tri pogotka, Portugalac je utakmicu obilježio potezom u 56. minuti kada je očito frustriran što Real ne može zabiti pogodak, u maniri pravog judo borca u kaznenom prostoru Chivasa srušio braniča Patricia Arauja.

Zbog tog nesportskog poteza sudac je Cristiana Ronalda "nagradio" žutim kartonom.